Fingersteaky

a vše co k tomu patří a to jsou i přílohy

Re: Fingersteaky

Příspěvekod svato » 12 dub 2013, 18:25

to Vám, páni, závidím, ja mám tak akurát balkón, aj keď dosť veľký, už sa teším, čo pochystáte na zraze
Uživatelský avatar
svato
Grillman
 
Příspěvky: 104
Registrován: 11 lis 2010, 16:35

Re: Fingersteaky

Příspěvekod parles » 12 dub 2013, 22:47

Já jsem griloval totéž, co Mirďa, jenže jen na grilovací pánvi! A taky to bylo žrádlo!
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: Fingersteaky

Příspěvekod drobek » 12 dub 2013, 23:19

Moji milí, už za 25 dní letíme navždy domů. Umíte si to vůbec někdo představit? Máme rozjednaný 2+1 byt s má BALKÓN na gril. Jak já se těším. Ina to grilované masíčko co si ho nemůžu udělat protože nemám na čem, oba grily jsou pryč, můj milovaný Son of a Hibachi je zabalený na cestu. KJá se snad nedoč0kám a ne setkání se těším jak nemluvně. aaa
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Fingersteaky

Příspěvekod Mánek » 13 dub 2013, 08:58

Dnes sice sedím v práci, ale ránko raníčko hned jak dojdu domů, kouknu do mrazáku a něco hodím na gril, bo sníh už konečně téměř všechen slezl a ke grilu už bych se měl dokopat i bez házení lopatou (aspoň doufám že jo!).
HP
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Fingersteaky

Příspěvekod Mirďa » 13 dub 2013, 14:10

Sice už jsme odběhli od tématu fingersteaku, ale co, dnes Ostrava 17 stupňů, slunečno, a za 15 minut jde masíčko na gril. Já si tak nacpu pupek až mi hanba nebude když prasknu :lol:

Drobku, to budeš muset přežít, už je to míň jak měsíc a pak už jen pohodička, grilování, pivko....

Svato: máš li balkón, tak základní výbavou je gril, šup tam s ním a hnedle něco na něj. Není na co čekat.....
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

PředchozíDalší

Zpět na Hovězí maso

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron

x