Dinosauři z Patagonie

Grilování v nejtěžších podmínkách. A třeba i bez masa. Pište o vašich snech i o skutečnostech.

Dinosauři z Patagonie

Příspěvekod Mánek » 04 pro 2010, 03:04

V Praze na Chodově, přímo v obchodním centru, právě probíhá (POZOR! To bylo v dubnu 2009!!!) výstava předpotopních potvor. Exponáty jsou rozmístěny po chodbách v horním patře centra, takže za vstupné sice nezaplatíte nic, ale stejně tam asi necháte dost peněz, hlavně pokud budete s sebou mít manželku (eventuelně manžela, milenku, milence, dosaďte podle potřeby!) a děti.

Pro ty z vás, kteří se nemůžete zúčastnit osobně (a hlavně pro Vaše děti), jsem nafotil několik záběrů, ať jste rádi, že žijete právě teď a ne tehdy! S našimi politiky je aspoň někdy sranda, ale tyto obludky asi příliš humorem neoplývaly...


Tak tahle potvora by si mě mohla klidně dát jako jednohubku, možná by si ani nevšimla, že má něco v tlamě...

Obrázek

Tenhle drobeček se tu rozhodnul vyvést mladé. V hnízdě se povaluje několik vajec.

Obrázek

Je fotogenický i z druhé strany. Z těch jeho vajec, to by bylo vaječiny!!!

Obrázek

Nohy jako sloupy. Kdyby mi přišlápnul paleček, určitě by to dost bolelo

Obrázek

Tváří se sice jako býložravec, ale asi by krvavým biftečkem taky nepohrdnul...

Obrázek

Tenhle by si bifteček určitě dal! Taková menší kopie toho prvního, ale ještě pořád je dost velký…

Obrázek

Kupodivu, někde asi nechal přední nožičky! Nebo je vůbec k ničemu nepotřeboval a všechno vyřizoval tlamou!?

Obrázek

Nejdelší potvora ze všech, co jich tu je! Divím se, že se jim sem vůbec vlezla, i když ji museli trošku pokroutit.

Obrázek

Ale hlavičku má docela maličkou…

Obrázek

Vypadá docela roztomile, že?

Obrázek

I u nás žil jeden dinosaurus, bohužel ho někdo sežral a zbyla z něj jenom jedna kost. Inu, tady byli hladovci odjakživa!

Obrázek

Tady ta kost je. Čistě obraná a trošku okousaná…

Obrázek

duben, 2009
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Zpět na Zážitky z vašich cest

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

x