Zasněžený krasavec.

Grilování v nejtěžších podmínkách. A třeba i bez masa. Pište o vašich snech i o skutečnostech.

Zasněžený krasavec.

Příspěvekod zlomax » 27 úno 2011, 10:09

Obrázek
Na cestách Rakouskem jsem byl nakládat nějaké dřevěné lištičky v jedné firmě do Německa.

Obrázek
A protože jsem tam přijel brzo a nebylo to připravený, musel jsem pár hodin čekat.

Obrázek
Našel jsem tam tohoto krasavce.

Obrázek
Teda kdyby byl můj, tak se o něj postarám jinak.

Obrázek
Nenechal bych ho takto zapadat a ani zahálet.

Obrázek
Byl by ozdobou Evropských silnic.

Obrázek
Sakra! Proč nejsem bohatej!

Obrázek
Ježíšku, píšu už teď abys na to měl dost času. Tohle chci pod stromeček!

Obrázek
Ten den jsem tam zároveň nafotil jeden přírodní úkaz.

Obrázek
Uživatelský avatar
zlomax
Kuchař
 
Příspěvky: 70
Registrován: 05 lis 2010, 10:00
Bydliště: Chrastava, Mostní ul, Turecko

Re: Zasněžený krasavec.

Příspěvekod Mánek » 27 úno 2011, 10:31

Nejsi bohatej, páč se živíš prací. Kdybys dokázal chytře obírat ostatní lidi, třeba jako banky, byl bys bohatej! :AD

Ale krasavec to je, to máš recht.
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Zasněžený krasavec.

Příspěvekod drobek » 27 úno 2011, 17:41

Fuj to jsem se lek, že ten ošklivej Kenworth je tvá pýcha. :o Halt jsme každej jinej, já je nemám rád, jsou to moc mašiny, Freightřliner to je jiné pohodlí, a stejně, kam se hrabe na Volvo. Aspoň tady v Americku. Frightliner FLD120 jsem i pár let vlastnil, krása vstát od volantu a udělat dva kroky do pokoje a ložnice najednou. Měl jsem tam i dřez s tekoucí vodou, hajzlík, lednici a vařič. No a teď už nemusím jezdit nikam a to je ještě hezčí. banan;
A už se těším jak pocestuju 10600 km na sraz a to ani nemusím řídit. A protože jsem mizera a v invalidním důchodu, napsal jsem si k letence, že potřebuju kolečkové křeslo. Proč mám lítat na přestup pěšky, když mně odvezou? :AE
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Zasněžený krasavec.

Příspěvekod jaga » 27 úno 2011, 19:54

Zlomaxi, u té první fotky jsem si říkala, že to seš teda frajer, takový auto a že Ti to do rána zafoukalo... mně se tyhle velký náklaďáky moc líbí, vždycky jsem říkala, že kdybych byla muž, tak jezdím s něčím podobným, ale už jsem z toho vyrostla...ale papíry na náklaďáček mám...a Drobku představa, že jedeš na sraz jako Švejk na Bělehrad :lol: se chechtám ještě teď
Uživatelský avatar
jaga
Grillman
 
Příspěvky: 115
Registrován: 05 lis 2010, 17:55
Bydliště: Olomouc

Re: Zasněžený krasavec.

Příspěvekod drobek » 27 úno 2011, 21:08

Nojo, sakra, to mně nenapadlo, jen si nejsem jist zda tomu budou v New Yorku rozumět - Na Bělehrad!!! :AD
A taky nemám berle, jen hůl. A na to jsem strašně zvědavej, co na to security na letišti, ta hůl je totiž kovová :lol:
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Další

Zpět na Zážitky z vašich cest

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

x