Noční překvapení.

Grilování v nejtěžších podmínkách. A třeba i bez masa. Pište o vašich snech i o skutečnostech.

Noční překvapení.

Příspěvekod zlomax » 22 úno 2011, 18:23

Tak si tak stojím v Německu na jednom lesním parkplace zcela sám. Na notebooku mastím novou hru a popíjím kafčo. Nic noc, prostě normální pohodička. Když tu čučím jako vrána. Z lesa se dere někdo s čelovkou a rovnou ke mě. Teda né přímo, ale kousek za mojím autem si sedl a něco študoval. Neměl jsen vůbec odvahu vylézt z auta. Jen jsen si v duchu říkal co je to asi za pošuka. Najednou skoro o půlnoci přišel k autu a ptá se zda mluvím německy. Já na to, že né ale anglicky, že jako jo. A on v klidu přešel na angličtinu a vypadlo z něj toto: " Já jsem německý voják ve výcviku a máme noční cvičení. Nemáš náhodou něco na pití? " Já mu říkal, že jo. Dostal ode mne Citronovou Mattoni. Hned jí otevřel a chlastal jak duha. Poděkoval a že jsem jeho Best Frend. To jsou věci co?
Uživatelský avatar
zlomax
Kuchař
 
Příspěvky: 70
Registrován: 05 lis 2010, 10:00
Bydliště: Chrastava, Mostní ul, Turecko

Re: Noční překvapení.

Příspěvekod drobek » 22 úno 2011, 19:11

Jó Zlomaxi, zažil jsem leccos na mých cestách s truckem po Americe. Často jsem se i bál, a v této zemi bych na takovém místě nespal. DD
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová


Zpět na Zážitky z vašich cest

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

x