pozdrav

Re: pozdrav

Příspěvekod drobek » 27 lis 2010, 17:39

Díky Jendo. Tohle byla původně Světová Barbecue Kuchařka, začal jsem s tím někdy kolem roku 1999.
Letos jsem se po lajně setkal s dalším grilovacím nadšencem, Švejkem, a tak vznikla tahle kuchařka. Byla to úmorná práce přestěhovat mou sbírku sem, ale výsledek stojí zato. Na připomínky a žádosti jsme reagovali, leccos přidali, taky normální negrilovací vaření. Jak tak koukám, líbí se to. Takže ještě jednou, díky.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Seznam příspěvků

Příspěvekod Mirďa » 10 črc 2012, 16:02

Zdravím,
mněl bych jeden námět k případné realizaci: na stránkách mi chybí seznam posledních příspěvků bez rozlišení kategorií a témat. V podstatě nejsem řekněme po třech dnech schopen procházet každé téma či kategorii a zkoumat jestli tam něco přibylo. Vím že když je např kategorie "připraveno na roštu" tak v pravo je zobrazeno kdo byl poslední kdo psal příspěvek. No bohužel ale nevím jestli to bylo v tématu Hovězí na roštu, Vepřové na roštu, Jehněčí na roštu...... (musím rokliknout ikonku vedle jména). Navíc třeba člověk XY napsal příspěvek ve 12:00 do témata Jehněčí na roštu a v zápětí ve 12:05 člověk YX napsal do Hovězí na roštu, tak o příspěvku ve 12:00 se v podstatě dovím jedině když si dané téma otevřu, což je řekl bych škoda.

Z mého uživatelského pohledu si dovedu představit kdy by třeby pod mini chatem (nebo klikdně úplně dole) byla "plovoucí tabulka" kde by bylo jen napsáno: téma, od koho, datum a čas kdy byl příspěvěk napsán. Zobrazovalo by se řekněme 10 příspěvku, nebo i méněna skle, ale třeba 30 celkem vždy s možností použití posuvníku, tak jak je to na mini chatu, ať se ušetří místo. Myslím že by to bylo potom mnohem přehlednější a člověk co se na fórum dostal jednou za čas by tam mněl lepší přehled o tom co je kde nově připsáno a asi by lépe kontroloval co ho zajímá. Přeci jen čas je dnes velmi drahý, pro některé určitě. Jako návod nebo potencionální předlohu posílám link na stránky o telefonech kde to mají dle mně slušně vyřešeno kdy je to seřazeno dle různých kategorii a úplně na konci je tabulka "poslední téma" a tam si to člověk jednou dvakrát denně fofrem proletí kde co přibylo a je v obraze. Samozřejmě to nemusí být úplně jak to mají oni, ale systémově by to takto mohlo být. Každý nový příspěvek se zařadí na začátek bez ohledu na to kde je zařazen.

http://androidforum.cz/

Jak říkám je to jen návrh a osobní postřeh co mi zde chybí a co bych uvíta lv této či jiné podobě.

Mirďa
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: pozdrav

Příspěvekod drobek » 10 črc 2012, 16:14

Mirďo, tohle je záležitost kterou já nevyřeším, ne že bych nechtěl. ;)
Ale co můžu poradit v tuto chvíli je
Na stránce obsah fóra je možnost: Vyhledat témata bez odpovědí, Zobrazit nepřečtené příspěvky, Zobrazit nové příspěvky a zobrazit aktivní témata.
Krom toho, na Úvodní stránce je oddělení NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY a pod tím Nejnovější oznámení, Nejpopulárnější příspěvky a Nejnovější příspěvky, je jich právě deset.

Nevím jestli by bylo možno nějak celé přestavět, my totiž nejsme computeroví odborníci a celé to jede ne softwaru, vlastně freewaru programovacích nadšenců phpBB a jiných kteří vyrobili český překlad. Možná že Švejkův syn Michal by si s tím poradil, on to uváděl o chodu. Uvidíme.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: pozdrav

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 10 črc 2012, 16:21

Když je nějaké nové nepřečtené téma je pak příslušné subforum červené barvy. A jinak je vše tak jak psal Drobek. Tu úvodní stránku jsem překládal sám ani v češtině myslím neexistuje.
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: pozdrav

Příspěvekod drobek » 10 črc 2012, 19:58

Joži, já myslel program na jakém to jede, samozřejmě stránka v češtině neexistuje, i když jsem to netušil. :roll:
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Další

Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

x