Jak to je?

Re: Jak to je?

Příspěvekod parles » 07 zář 2015, 14:49

Taky jsem včera dostal ten mail, dost mně to nadzvedlo a v rozrušení jsem odpověděl soukromým mailem a ne přes fórum. Brutzela asi někdo naštval a potřeboval si zchladit žáhu, nevím, neodpověděl. ???
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: Jak to je?

Příspěvekod Mánek » 07 zář 2015, 14:56

Já ho pro jistotu dostal hned dvakrát, ale ustál jsem to a rozdejchal... :D
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Jak to je?

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 07 zář 2015, 16:03

Byl to email pro všechny, takže to dostali i ti snazivy. ;)
Takzvaný hromadný mail. Sorry jinak to nešlo. Naštvaný nejsu ale mrzí mě za se někteří přihlásily a více ne došli.
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: Jak to je?

Příspěvekod Mirďa » 09 zář 2015, 09:09

Já si to myslel že se mail posílal hromadně, padni komu padni... Mě to ani nenaštvalo..... Ovšem překvapen bych byl, kdybych padáka dostal... :lol:
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Jak to je?

Příspěvekod j3david » 10 zář 2015, 05:01

Mne to nenaštvalo ani jsem se neurazil. Já jsem se podivil a nebylo mi to jasné. A když nevím tak se zeptám. Teď už mi to jasné je takže v pohodě. Nicméně souhlasím s názorem, že "živější" diskusi nelze nadirigovat a nějaké "vylučování" nemá smysl. Jak to vidím ... jsou tady stovky (ne-li i tisíce) receptů, k nim je ještě násobně více komentářů a zkušeností. Vymyslet něco nového je mimořádně obtížné. Tak co udělá "běžný" návtěvník fora? Někde přijde k nějakému masu, koření, surovině apod. A pohledá na foru co by se s tím dalo dělat, k čemu to využít. Alespoň já to tak dělám. No a někdo má někdy i inspiraci k tomu sdělit jakou z dané situaci má vlastní zkušenost, tak to napíše. Někdo jiný zase dojde k názoru, že vše je tak jak má být, není co dodat a psát něco nemá potřebu. Tak je to myslím v pořádku a přimlouvám se abychom to tak nechali.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Předchozí

Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron

x