Zpráva po jednom roce a jednom dni v Česku.

Re: Zpráva po jednom roce a jednom dni v Česku.

Příspěvekod drobek » 13 kvě 2014, 09:28

Já vím, že je tam máš, jen momentálně nějak zápolím s financemi, chata stála ke dnešku 115000 a není to konec. Že já vůl se do toho pouštěl. ddd
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Zpráva po jednom roce a jednom dni v Česku.

Příspěvekod Mirďa » 13 kvě 2014, 13:18

To já jen profesionální deformace.... :lol:
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Zpráva po jednom roce a jednom dni v Česku.

Příspěvekod parles » 01 čer 2014, 17:07

Tak ty, Drobku, podáváš zprávu po jednom roce a jednom dni v Česku, a já, shodou náhod a příznivých okolností jsem se ocitl v Americku ( jak tu zemi sám nazýváš), a v pondělí 26.5.14 jsem se vrátil po více než měsíčních toulkách po Národních parcích. Můj kamarád má totiž nedaleko Toronta bratrance, který nás pozval a ještě k tomu je majitelem pěkného RV - tedy karavanu. No a když jsme jeli od Velkého Solného jezera podle Snake River na Pocatello, Idaho Falls, směrem na Yellowstone, tak jsem uviděl odbočku na Boise a hned jsem si na Tebe vzpomenul! A k tomu čundru musím říct, že byl senzační a že bych tam ještě měsíc, nebo dva vydržel! BB
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: Zpráva po jednom roce a jednom dni v Česku.

Příspěvekod j3david » 01 čer 2014, 18:23

No tak když už - tak já teda taky zdravim z Americka kde jsem na pracovní cestě. Ale do Boise to mám daleko :-(. Pobývám v Modestu v Kalifornii. I přes pracovní vytížení podnikám víkendové čundry do Sierry Nevady a na všechny doma vzpomínám. Jedu na chvíli domu tento týden v pátek a už se nevýslovně těším na náš chladek a letní pohodu. A ještě jedno kolo práce mne potom čeká tady v červenci a vrátím se (doufám že to úspěšně tady v Americku zakončím) akorát tak na náš sraz. Během srazu budu překonávat devítihodinový jet-lag.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Zpráva po jednom roce a jednom dni v Česku.

Příspěvekod drobek » 01 čer 2014, 18:57

Na jet lag mám jednoduchý recept - ignorovat :lol: Ono to totiž u mně funguje a u mé Aničky taky. Já se na sraz strašně těším, tolik let jsem tohle všechno neměl, tu spoustu přátel které i poznám. Jak psal Kipling, jsme jedné krve, ty i já. aaa
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

PředchozíDalší

Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron

x