Lepší život pro Olinku!

Lepší život pro Olinku!

Příspěvekod Mánek » 17 bře 2012, 17:08

Rád bych obrátil vaši pozornost k veřejné dražbě, kterou na svých stránkách prezentuje kolegyně blogerka Modona. Co ji vedlo k této akci se dočtete na prvním linku.

http://avocode.bloguje.cz/922869-lepsi- ... olinku.php

Samotná dražba probíhá zde:

http://avocode.bloguje.cz/923140-lepsi- ... drazba.php
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Lepší život pro Olinku!

Příspěvekod jaga » 19 bře 2012, 07:31

Mánku jsi bezvadný, že jsi přidal sem...jinak bych nenašla a ani nehledala....člověk si pořád myslí, že jeho problémy jsou velké, NEJSOU, jenom mně usvědčují z čeho??? sebestřednosti? egoismu?...jako dítě jsem měla takto "motýlí" spolužačku, vím co je to za život...tohle jsou skutečně potřební lidé a podle fotky a popisu vidím, že metoda léčby těchto lidí se za 50 let zřejmě nezměnila...doufám, že dražba dopadne dobře, já ji nemusím, ale je tu i jiný způsob pomoci BB ...takže Mánku, opravdu dík... jarka
Uživatelský avatar
jaga
Grillman
 
Příspěvky: 115
Registrován: 05 lis 2010, 17:55
Bydliště: Olomouc

Re: Lepší život pro Olinku!

Příspěvekod Dag » 19 bře 2012, 09:26

Mánku, také jsem ráda, že jsi na dražbu upozornil. Chudáci děti. Souhlasím s Jagou, že se člověk opravdu někdy rouhá
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Lepší život pro Olinku!

Příspěvekod Mánek » 19 bře 2012, 20:05

Lidi, řeknu to jak to myslím: Suplujeme debilní systém, ale v konkrétních případech jsem já osobně měkkej jak rozmočený rohlík. Netuším, kde berou političtí zmetci zodpovědní za zdraví národa, na které přispívá každý z nás, tu drzost, aby ignorovali lidi trpící těmito chorobami, a nechali je tiše, bez pomoci a bez řečí zemřít.
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun


Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

x