Barmské plátky

a vše co k tomu patří a to jsou i přílohy

Re: Barmské plátky

Příspěvekod Dag » 03 úno 2011, 15:53

No on ten kečup za Buriana vypadal a hlavně chutnal jinak. Většinou to byl doma dělaný protlak z opravdových na keřících uzrálých voňavých rajských, elegantně kořeněný.A ne současné komerčně vyráběné splácaniny.
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Barmské plátky

Příspěvekod drobek » 03 úno 2011, 16:08

Nojo, to mně nenapadlo. Takže jsem měl, bohužel, pravdu, když jsem o kečupu pochyboval.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Barmské plátky

Příspěvekod Dag » 03 úno 2011, 21:38

U nás se říká....To ti Venca písk.....
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Barmské plátky

Příspěvekod Alis » 05 úno 2011, 21:15

Já bych se průmyslově vyráběného kečupu vůbec nebála. Tedy v případě, že byl vyrobený z rajčat, je dobře dochucený a není zahušťovaný škrobem a všemožnými chemickými blafy. Dají se takové v regálech najít ;)

Co se týče receptu, s obdiven zírám, že se našel někdo, kdo to byl po Burianovi ochoten sbaštit. Pro mě by z toho bylo jídel plus mínus pět: špagety a sosík, maso a žloutek, maso a jablka, maso - sosík a špagety... ale všechno dohromady? Žasnu a smekám :)
Uživatelský avatar
Alis
Učedník
 
Příspěvky: 13
Registrován: 06 lis 2010, 09:46

Re: Barmské plátky

Příspěvekod drobek » 05 úno 2011, 21:24

Alis, potíž je v tom, že žiju v Americe a zdejší výrobě potravin prostě nevěřím. Když si přečteš na obalu co v tom je, hledáš něco jiného. Kupujem polský kečup, polské máslo, polské nebo německé nudle a okurky, prostě co se dá z Evropy. Já vím, že nic není nikde ideální, ale třeba zdejší sýry, které už v pokojové teplotě měknou, protože základ je olej....
Heinz kečup je dobrý, já jen, že tolik receptů ze staré dobré vlasti používá kečup, prostě čeho je moc, toho je příliš. Zkusil jsem to jinak, a kaju se, bylo to špatně.
Jinak ti dávám za pravdu, bylo to dobré, škoda že už to neochutnáme. To říkám, když recept není úměrný vynaložené námaze, ej toho moc. Po kouskách, a několik večeří. To je ono. ;)
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

PředchozíDalší

Zpět na Vepřové maso

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x