Obecné podmínky našeho Fora

Jak se chovat víte sami, ale přece je tu pár věci, které Vám musím říct.

Obecné podmínky našeho Fora

Příspěvekod Michael » 16 srp 2010, 20:32

Obecné podmínky našeho Fora

Pro všechny tvůrce portálu http://www.grilovani-barbecue.com je seriózní jednání nejvyšší prioritou. Stejně velký důraz je kladen i na ochranu osobních údajů, spokojenost uživatelů, příjemné prostředí a mnoho funkcí a možností, které jsou na stránkách přístupné po registraci, která je zcela zdarma.
1. Registrace

1.1 - Veškeré údaje získané od uživatelů budou užity výhradně pro vnitřní potřebu portálu a nebudou poskytnuty žádným třetím osobám.

1.2 – Emailové adresy ani jiné osobní údaje nebudou poskytnuty žádné společnosti pro rozesílání nevyžádané pošty, či jiné reklamní nebo obchodní sdělení.

1.3 – Registrací souhlasíte s uveřejnění vaší přezdívky do seznamu uživatelů.

2. Přidání receptu

2.1 – Přidáním receptu souhlasíte s uveřejněním receptu i fotografie, Vašeho uživatelského jména a v případě vyplnění i křestního jména a příjmení jako autora receptu.

2.2 – V případě, že součástí receptu je fotografie, souhlasíte s případným přidáním vodoznaku v podobě loga portálu http://www.grilovani-barbecue.com a uživatelského jména autora receptu.

2.3 – Přidáním receptu souhlasíte, že recept bude přidán do vašeho osobního profilu, kde bude přístupný ostatním uživatelům.

2.4 - Hlavní tedy první fotografie k receptu má být fotografie výsledného hotového jídla. Doplňující fotografie poté mohou být například postup při vaření, suroviny, fotopostup atd.

3. Ostatní

3.1 – Provozovatelé stránek neručí za žádné škody vzniklé používám portálu nebo při vaření receptů. Nenesou také zodpovědnost za recepty uveřejněné na stránkách, ani za gramatické či jiné chyby. Dále neručí za škody způsobené kliknutím na jakýkoli odkaz vedoucí na jakoukoli stránku.

3.2 - Provozovatelé stránek si vyhrazují právo nepřidat jakýkoli recept, smazat již přidané recepty, smazat nevhodné komentáře, příspěvky v diskusi a uživatelské účty bez písemného upozornění.

3.3 – Žádné údaje vyplněné uživatelem nesmí porušovat zákony daných zemí, nesmí obsahovat vulgární výrazy, reklamu a výrazy propagující rasismus nebo pornografii.

3.4 - Provozovatelé stránek neručí za porušování autorských práv při přidávání receptů uživateli.

3.5 - Provozovatelé mohou využít veškerý obsah stránek včetně receptů a fotografií k propagaci portálu, případně zajistit tištěné verze a dále je šířit.

3.6 - Copyright © 2010 http://www.Grilovani-Barbecue.com | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.


Porušení podmínek může vést k písemnému upozornění, popřípadě zrušení účtu.
Uživatelský avatar
Michael
Brutzel-Junior
Brutzel-Junior
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2010, 18:39

Zpět na Obecné podmínky našeho Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

x