Bramborová kaše

Re: Bramborová kaše

Příspěvekod drobek » 06 pro 2011, 23:44

Jojo, asi tady kupujem lepší. Já pamatuju doma, ten ještě z první republiky, to bylo něco. :AB
Tady jsme si koupili co prošlo testy Americas Test Kitchen jako nejlepčí výrobek, a funguje téměř jako ten co měla doma maminka. :lol:
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Bramborová kaše

Příspěvekod miska12 » 07 pro 2011, 22:13

Zítra napíšu svůj recept na br. kaši ale to co jsi popsal, tak se u nás používají spíše na br. salát a to finger potatoes.
Že jsem chytrej? Děkuji za pochvalu. Předem. Většinou nepříjde tak to je prevence.
Obrázek.
Sice to není ten smail, ale aspoň něco se mi povedlo. Děkuji manku, že se se mnou tolik trápíš.
miska12
 

Re: Bramborová kaše

Příspěvekod miska12 » 07 pro 2011, 22:30

Ja se nato vybodnu. Už jsem tu přispěl třema příspěvkama a pokaždé zmizel? Je to možné? Vida. Najednou se objevil. Moc se všem omlouvam. :AE Dobrou noc.
miska12
 

Re: Bramborová kaše

Příspěvekod drobek » 07 pro 2011, 23:36

Já vím že jsem vyvrhel lidstva, ale nemůžu si pomoct. My totiž na bramborovej salát nejradši ty škrobnaté. HP
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Bramborová kaše

Příspěvekod Mánek » 08 pro 2011, 10:47

Mističko, ty jsi chytreeej!!! To bych do tebe neřekl, máš u mně velikou pochvalu! :AD
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

PředchozíDalší

Zpět na Brambory a věci z nich

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

x